Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Zalew Myczkowce |
3:6 | LKS Czaszyn |
||||
Pogórze Srogów G. |
3:0* | MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
||||
LKS Juventus Poraż |
2:3 | MKS Osława Zagórz |
||||
LKS Lotniarz Bezmiechowa |
1:1 | Otryt Lutowiska |
||||
MTS San Mrzygłód |
3:1 | Gimball Tarnawa |
||||
Gabry Łukowe |
3:8 | Nelson Polańczyk |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gimball Tarnawa |
4:4 | Pogórze Srogów G. |
||||
LKS Czaszyn |
4:1 | MTS San Mrzygłód |
||||
Otryt Lutowiska |
1:3 | Zalew Myczkowce |
||||
MKS Osława Zagórz |
0:2 | Nelson Polańczyk |
||||
LKS Juventus Poraż |
1:1 | LKS Lotniarz Bezmiechowa |
||||
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
5:3 | Gabry Łukowe |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zalew Myczkowce |
2:2 | LKS Juventus Poraż |
||||
Nelson Polańczyk |
1:3 | MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
||||
Pogórze Srogów G. |
5:2 | LKS Czaszyn |
||||
LKS Lotniarz Bezmiechowa |
3:2 | MKS Osława Zagórz |
||||
MTS San Mrzygłód |
3:2 | Otryt Lutowiska |
||||
Gabry Łukowe |
0:6 | Gimball Tarnawa |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gimball Tarnawa |
1:2 | Nelson Polańczyk |
||||
LKS Czaszyn |
2:3 | Gabry Łukowe |
||||
Otryt Lutowiska |
- : - | Pogórze Srogów G. |
||||
MKS Osława Zagórz |
9:2 | MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
||||
LKS Juventus Poraż |
3:2 | MTS San Mrzygłód |
||||
LKS Lotniarz Bezmiechowa |
3:2 | Zalew Myczkowce |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zalew Myczkowce |
3:3 | MKS Osława Zagórz |
||||
Nelson Polańczyk |
1:3 | LKS Czaszyn |
||||
Pogórze Srogów G. |
2:1 | LKS Juventus Poraż |
||||
MTS San Mrzygłód |
1:2 | LKS Lotniarz Bezmiechowa |
||||
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
5:0 | Gimball Tarnawa |
||||
Gabry Łukowe |
4:3 | Otryt Lutowiska |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Czaszyn |
1:2 | MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
||||
Zalew Myczkowce |
2:3 | MTS San Mrzygłód |
||||
Otryt Lutowiska |
1:2 | Nelson Polańczyk |
||||
MKS Osława Zagórz |
1:3 | Gimball Tarnawa |
||||
LKS Juventus Poraż |
4:3 | Gabry Łukowe |
||||
LKS Lotniarz Bezmiechowa |
1:0 | Pogórze Srogów G. |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gimball Tarnawa |
7:1 | LKS Czaszyn |
||||
Nelson Polańczyk |
3:0 | LKS Juventus Poraż |
||||
Pogórze Srogów G. |
2:4 | Zalew Myczkowce |
||||
MTS San Mrzygłód |
4:5 | MKS Osława Zagórz |
||||
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
2:1 | Otryt Lutowiska |
||||
Gabry Łukowe |
0:3 | LKS Lotniarz Bezmiechowa |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zalew Myczkowce |
9:1 | Gabry Łukowe |
||||
Otryt Lutowiska |
3:1 | Gimball Tarnawa |
||||
MKS Osława Zagórz |
2:2 | LKS Czaszyn |
||||
LKS Juventus Poraż |
2:3 | MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
||||
LKS Lotniarz Bezmiechowa |
1:1 | Nelson Polańczyk |
||||
MTS San Mrzygłód |
2:1 | Pogórze Srogów G. |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gimball Tarnawa |
3:2 | LKS Juventus Poraż |
||||
LKS Czaszyn |
3:2 | Otryt Lutowiska |
||||
Nelson Polańczyk |
2:1 | Zalew Myczkowce |
||||
Pogórze Srogów G. |
1:4 | MKS Osława Zagórz |
||||
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
0:0 | LKS Lotniarz Bezmiechowa |
||||
Gabry Łukowe |
1:4 | MTS San Mrzygłód |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zalew Myczkowce |
2:4 | MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
||||
Pogórze Srogów G. |
3:0* | Gabry Łukowe |
||||
MKS Osława Zagórz |
1:3 | Otryt Lutowiska |
||||
LKS Juventus Poraż |
4:2 | LKS Czaszyn |
||||
LKS Lotniarz Bezmiechowa |
0:0 | Gimball Tarnawa |
||||
MTS San Mrzygłód |
0:2 | Nelson Polańczyk |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gimball Tarnawa |
- : - | Zalew Myczkowce |
||||
LKS Czaszyn |
- : - | LKS Lotniarz Bezmiechowa |
||||
Otryt Lutowiska |
- : - | LKS Juventus Poraż |
||||
Nelson Polańczyk |
- : - | Pogórze Srogów G. |
||||
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne |
- : - | MTS San Mrzygłód |
||||
Gabry Łukowe |
- : - | MKS Osława Zagórz |