Koniec przygotowań

Już w niedzielę nasza drużyna rozegra pierwsze ligowe spotkanie w 2015 roku z Kotwicą Korczyna.

Ostatni tydzień przygotowań pozostał do startu klasy okręgowej. Nasz zespół rozegrał sporą ilość meczów kontrolnych. Przez całą zimą drużyna Przełęczy trenowała na stadionie Dukielskiego MOSiR-u oraz korzystała z siłowni i sauny.

Ostatni mecz kontrolny rozegraliśmy na stadionie w Nowym Żmigrodzie z miejscową Wisłoką. Odnieśliśmy dość łatwe zwycięstwo bo aż 7-1 (bramki: Zięba x2, Frączek x2, Gonet, Pęcak, Walczak)

Do naszej drużyny wraca Damian Bogacz, który ostatnie sezony spędził w A klasowej Burzy Rogi. Od kilku tygodni trenuje również z nami Łukasz Śliwiński, który wraca po kontuzji jakiej nabawił się jeszcze gdy Przełęcz występowała w IV lidze również treningi wznowił Krystian Walczak, który nabawił się urazu kolana w poprzedniej rundzie w meczu w Bukowsku.

Zapraszamy wszystkich na mecz do Korczyny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 15.00.